25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme pracovníkov na pozíciu výrobný operátor priamo do kmeňa spoločnosti - práca vhodná aj pre ženy!

Miesto práce:
Sládkvičovo
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
725,81€ brutto mesačne + príplatky a bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
725,81 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca v kmeňovom stave stabilnej spoločnosti - nejedná sa o pásovú ani monotónnu prácu!

- obsluha strojových zariadení
- kontrola materiálu a zariadení pred ich spustením a počas ich chodu
- vedenie evidencie parametrov kvality
- identifikácia materiálu a oprava prietrhov materiálu
- po zaškolení manipulácia so zdvíhacím zariadením

Na všetky procesy je nový pracovník dôsledne a postupne zaškolený.
- možnosť kariérneho rastu
- navýšenie mzdy po zaškolení
- bohatý sociálny program
- 13. plat
- variabilné odmeny na mesačnej báze
- príspevok do DDS
- kyvadlová doprava zo Sládkovičova priamo do podniku
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na zmeny
- flexibilný prístup k meniacim sa úlohám
- zodpovedný prístup k práci
Mám záujem o Hľadáme pracovníkov na pozíciu výrobný operátor priamo do kmeňa spoločnosti - práca vhodná aj pre ženy!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Hercegová Katarína
Telefon:
0908 764 052