25 rokov na slovenskom trhu

Jednodňová brigáda pre stabilnú spoločnosť - Skalica

Miesto práce:
Skalica
Dátum nástupu:
1.6.2018
Platové ohodnotenie:
36,62 + 4 x 5,29
Základná mzda (v EUR brutto):
36,62 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
stredoškolské bez maturity, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
- výpomoc pri reklamnej akcii danej spoločnosti

- chceš zažiť deň plný zábavy a byť zato finančne odmenený?
- jednodňová brigáda v Skalici priamo v centre (na námestí Slobody)
-výpomoc pri promotérskej akcií spoločnosť 1.PSS na akcií Ľudovo umelecké remeslá
jednodňová brigáda - vyplnenie voľného času, zaujímavé finančné ohodnotenie, získanie nových skúseností a nových známych, kamarátov v danej spoločnosti :)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- študent strednej alebo vysokej školy
- povinný úbor : rifle s opaskom
Mám záujem o Jednodňová brigáda pre stabilnú spoločnosť - Skalica

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Jánošová Michaela
Telefon:
0915 969 872