25 rokov na slovenskom trhu

Koordinátor exportných zákazníkov so znalosťou anglického jazyka

Miesto práce:
Studená 1749/35, 821 04 Bratislava
Platové ohodnotenie:
od 800 € brutto/ mesiac + ostatné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
800,00 €
stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Záujemcom ponúkame prácu u jedného z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov.

- preberanie objednávok, zodpovedanie otázok a riešenie požiadaviek
- denná komunikácia so zákazníkmi v anglickom prípadne nemeckom jazyku
- fakturácia
- reporting
- nástup priamo ako interný zamestnanec
- priemerná mzda od 1000€ (príplatky zahrnuté v zmluve)
- UBYTOVANIE ZDARMA
- stravné lístky v hodnote 3,70 € - za každých odpracovaných 7.5hod
- príplatky za nadčasy a nočné zmeny
- 13. a 14. plat
- príspevok na DDS
- bohatý sociálny program
- príspevok na nákup v podnikovej predajni
- zaškolenie
- pracovný odev od spoločnosti ( pranie pracovného odevu je zabezpečené)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SŠ vzdelanie s maturitou (ekonomický smer - výhodou)
- prax na oddelení styku so zákazníkmi, fakturáciou, príp. reklamáciami
- výborná znalosť anglického jazyka slovom a písmom prípadne nemeckého jazyka
- znalosť colnej problematiky - výhodou
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- dôslednosť, presnosť, ochota učiť sa nové veci, tímový hráč
Mám záujem o Koordinátor exportných zákazníkov so znalosťou anglického jazyka

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Mrvová Denisa
Telefon:
0915 856 328