25 rokov na slovenskom trhu

Pomocné práce v sklade na oddelení vráteného tovaru - Záborské

Miesto práce:
Záborské pri Prešove
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,53€/hod + stravné lístky 3,80€
Základná mzda (v EUR brutto):
4,53 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
pomocné práce v sklade v Záborskom pri Prešove

Ponúkame prácu v sklade obchodného reťazca v Záborskom pri Prešove na oddelení vráteného tovaru:
- práca na zmeny: 8:00 - 14:30 alebo 11:30 - 18:00
- pomocné práce v sklade na oddelení vratiek
- fyzicky nenáročná práca vhodnejšia pre ženy
- kontrola doručených zásielok tovaru vrátených z predajne
- triedenie a spracovanie vráteného tovaru na opätovný predaj
- označenie a uskladnenie tovaru
- práca počas týždňa (PO až PIA)
- vhodné aj pre študentky
- miesto práce: Záborské pri Prešove
- výplata vždy načas (vždy 15. v mesiaci na Vašom účte)
- práca v stabilnej spoločnosti
- veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie
- stravné lístky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť pri nastupovaní do zamestnania
- časová flexibilita
- vek nad 18 rokov
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
Mám záujem o Pomocné práce v sklade na oddelení vráteného tovaru - Záborské

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Prešov
Kontaktná osoba:
Čuhová Lucia
Telefon:
0908 723 645