25 rokov na slovenskom trhu

Operátor - odoberanie a ukladanie vreciek - nástup priamo do kmeňa

Miesto práce:
Myjava
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
500€/mes.+ priemerná výška príplatkov a bonusov 300€/mesačne
Základná mzda (v EUR brutto):
500,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Operátor výroby - odoberanie vreciek a ich ukladanie do krabíc, klietok

Odoberanie vreciek a ich ukladanie do krabíc, príp. klietok. Priebežná vizuálna kontrola kvality vreciek počas výroby.
▪ pracovný pomer na dobu neurčitú
▪ zodpovedajúce finančné ohodnotenie a sociálne benefity.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
▪ samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, pozornosť
▪ manuálna zručnosť
▪ ochota pracovať na 3 zmeny
Mám záujem o Operátor - odoberanie a ukladanie vreciek - nástup priamo do kmeňa

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Silvia Kupčíková
Telefon:
0915 776 128