25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáš si brigádu na leto? Si študent, alebo absolvent? Máme pre teba prácu v Trnave aj s ubytovaním. Prvý mesiac ubytovanie zdarma. Možnosť zálohy ka

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
priemerný mesačný zárobok 850 € v hrubom
Základná mzda (v EUR brutto):
747,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Hľadáš si brigádu na leto? Si študent, alebo absolvent? Máme pre teba prácu v Trnave aj s ubytovaním. Prvý mesiac ubytovanie zdarma. Možnosť zálohy každý týždeň. Mesačne môžeš zarobiť cca 650 € v čistom. (pracovník vo výrobe).
Práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná).

Hľadáme študentov z celého Slovenska na letnú brigádu do trnavskej automobilky. Náplňou práce je skladanie jednotlivých častí vozidla - montáž svetiel, prevodoviek a kolies a pod.

Práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná) od pondelka do piatka. Nadčasy vopred ohlásené.

Na pozíciu Ťa zaškolia odborníci v školiacom stredisku, kde získaš certifikát o absolvovaní školenia a následne nastúpiš na danú pozíciu na pracovnú zmluvu.

MZDOVÉ OHODNOTENIE:
*základ 747 €/mesiac v hrubom
*príplatok na nočnej zmene 1,60 €/hod. v hrubom
* výkonnostná prémia do 65 €/mesiac v hrubom (nárok od 2. mesiaca na pracovnej zmluve)
* priemerný mesačný zárobok cca 850 € v hrubom = cca 650 € v čistom

ZÁLOHY 100 € týždenne na bankový účet

BONUS za odporučenie známeho 50 € k výplate za nástup na pracovnú zmluvu

ĎALŠIE PODMIENKY:
- zabezpečené stravovanie v jedálni
- zabezpečený pitný režim
- stravné lístky za nariadené nadčasy
- pracovné soboty a nadčasy vopred oznámené

UBYTOVANIE:
*prvý mesiac bývaš zdarma (po odpracovaní celého mesiaca na pracovnej zmluve)
*druhý mesiac Ti prispejeme 30 €

KOMPLEXNÉ ZAŠKOLENIE:
- absolvovanie školiaceho procesu a získanie certifikátu v tréningovom centre
- doba trvania odborného školenia: 5 - 7 dní
- po absolvovaní školenia nástup na pracovnú zmluvu
- po odpracovaní 1 mesiaca nárok na vyplatenie zaškolenia (3 €/hod. brutto)
- preplatíme Ti cestovný lístok na pohovor
- budeš komplexne zaškolený/á
- BONUS za odporučenie známeho 50 € k výplate za nástup na pracovnú zmluvu
- ZÁLOHY 100 € týždenne na bankový účet
- UBYTOVANIE - prvý mesiac bývaš zdarma (po odpracovaní celého mesiaca na pracovnej zmluve), druhý mesiac Ti prispejeme 30 €
- zabezpečené stravovanie a pitný režim v závode
- ak sa ti zapáči, možnosť dlhodobej a stabilnej práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, logické myslenie,
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- ochota pracovať v stoji a hlučnejšom prostredí,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- dobrá fyzická kondícia a absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky
Mám záujem o Hľadáš si brigádu na leto? Si študent, alebo absolvent? Máme pre teba prácu v Trnave aj s ubytovaním. Prvý mesiac ubytovanie zdarma. Možnosť zálohy ka

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Bangová Martina
Telefon:
0917 835 403