25 rokov na slovenskom trhu

Stabilné zamestnanie s bezplatným ubytovaním (Senica), Výroba pletív z drôtu a geotextílií - Operátor.

Miesto práce:
Senica
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
v priemere 900€ mesačne - 3,84€/h + bonusy vo výške 100€, príplatky až do výšky 185€
Základná mzda (v EUR brutto):
3,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Výroba pletiva z drôtu a geotextílií,
Ubytovanie zabezpečené agentúrou bezplatne,
3-zmenná prevádzka (ranná, poobedná, nočná)

- Obsluha jednoduchých strojov a zariadení,
- Výroba pletív z drôtu a geotextílií
Dlhodobé zamestnanie,
Bezplatné ubytovanie,
Bezplatné stravovanie v závode (plne hradená bez nutnosti doplatku),
Zaujímavé finančné ohodnotenie:
- nástupný bonus vo výške 50€/mes. (6 mesiacov)
- 3,84€/hod.
- príplatok za nočné zmeny 0,54€/hod.
- príplatok za výkon 0,73€/hod.
- dochádzkový bonus 70€ + osobné ohodnotenie 30€
- príplatky za nadčas 50% z hrubej hodinovej mzdy
- príplatky za sobotu a nedeľu 40% z hrubej hodinovej mzdy
- príplatok za sviatok 100% z hrubej hodinovej mzdy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Manuálna zručnosť,
Ochota pracovať na zmeny (3 zmenná prevádzka),
Práca je vhodná pre mužov
Mám záujem o Stabilné zamestnanie s bezplatným ubytovaním (Senica), Výroba pletív z drôtu a geotextílií - Operátor.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Králová Zuzana
Telefon:
0905 536 550