25 rokov na slovenskom trhu

Picker bez VZV na Zlatých Pieskoch - len denné zmeny

Miesto práce:
Zlaté Piesky
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,27€/hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
4,27 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Picker bez VZV na Zlatých Pieskoch - len denné smeny

- vyberať na ploche predajne tovar, ktorý si presne určil zákazník internetového predaja alebo najlepšiu možnú náhradnú variantu tohto tovaru.
- v prípade potreby poskytovať pomoc aj zákazníkom na ploche predajne
- manipulácia s prepravkami, pripravovanie tovaru
- pracovný čas od pondelka do piatka od 6:30 do 13:00
- stravné lístky v hodnote 3,60€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- prax v oblasti internetového obchodu výhodou
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- platný potravinársky preukaz
- čistý register trestov
- fyzická zdatnosť
Mám záujem o Picker bez VZV na Zlatých Pieskoch - len denné zmeny

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lucia Čakyová
Telefon:
0908 598 935