25 rokov na slovenskom trhu

Nenáročná brigáda v tlačiarni

Miesto práce:
Pekná cesta
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
3,50€/hod v hrubom + príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
3,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Nenáročná brigáda - pomocný pracovník v tlačiarni

Náplňou práce sú pomocné práce v tlačiarni s týždenným vyplácaním

Zmeny:
pondelok - piatok: nočná zmena 18:00-6:00 - mzda 46,46 € v hrubom (za celú zmenu)
sobota - denná zmena 6:00 - 18:00 - mzda 48,19 € v hrubom (za celú zmenu)
sobota - nočná zmena 18:00 - 6:00 - mzda 54,40 € v hrubom (za celú zmenu)
nedeľa - denná zmena 6:00 - 18:00 - mzda 56,12 € v hrubom (za celú zmenu)
nedeľa - nočná zmena 18:00 - 6:00 - mzda 62,33 € v hrubom (za celú zmenu)

Možnosť výberu zmien.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- flexibilita
- pracovitosť

V prípade záujmu nám zasielajte životopisy. Kvôli bližším informáciám nás môžete kontaktovať od 8:30 do 16:00 každý pracovný deň.
Kontaktný formulár
Mám záujem o Nenáročná brigáda v tlačiarni

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Roziaková Petra
Telefon:
0917 862 017