25 rokov na slovenskom trhu

Montér-zámočník vo výrobe na 2 zmeny!Szerelőket keresünk gyártásba 2 műszakra!

Miesto práce:
Dunajská Streda
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
v priemere 930 mesačne, 850-1000 podľa výkonov
Základná mzda (v EUR brutto):
745,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- montáž eskalátorov, resp. pohyblivých chodníkov / mozgólépcsők szerelése
- čítanie technických výkresov / technikai rajzok olvasása
- ručné opracúvanie strojných súčastí pilovaním, brúsením, vŕtaním / kézi megmunkalás csiszolással,fúrással stb.
- na prácu budete postupne zaučený / a munkára be lesz tanítva

- ručné opracúvanie strojných súčastí pilovaním, brúsením a vŕtaním / kézi megmunkalás csiszolással,fúrással stb.
- strava zadarmo! (v prípade nadčasu stravný lístok v hodnote 3,38€ bez zrážok!) / az étkezés ingyenes (túlóra esetén ebédjegy jár)
- stabilná firma s dlhoročnými skúsenosťami / sok éves tapasztalattal rendelkező cég
- práca na trvalý pracovný pomer - na pracovnú zmluvu / hosszútávú munka - munkaszerződésre
- práca na 2 zmeny / 2 műszakos munka
- ročný bonus / éves bonuszok
- mesačný príspevok na pranie
- možnosť prestupu do kmeňového stavu klienta / lehetséges átlépés a cég alá
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Náš klient so sídlom v Dunajskej Strede hľadá pracovníkov, ktorí majú viacročné skúsenosti vo výrobe alebo v strojárstve a sú vyučení v odbore. Hľadáme pracovníkov s vážnym záujmom o dlhodobú spoluprácu a s chuťou pracovať.
Dunaszerdahelyi székhelyű cég keres munkaerőt több éves tapaszlattal szerelői vagy gyártási munka területén, avagy hasonló szakmában szerzett végzettséggel. Olyan munkásokat keresünk, akik komoly érdeklődést mutatnak hosszútávú együttműködés iránt és van kedvük dolgozni is.
Mám záujem o Montér-zámočník vo výrobe na 2 zmeny!Szerelőket keresünk gyártásba 2 műszakra!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Pukkaiova Timea
Telefon:
0918 790 674