25 rokov na slovenskom trhu

Voľné miesta pre zlievarenských pracovníkov do Považskej Bystrice. Zaučíme si Vás.

Miesto práce:
Považská Bystrica
Dátum nástupu:
ihneď, dohodou
Platové ohodnotenie:
3,-eur/hod.v + 50% var.zložka=4,50 eur, mesačne v hrubom 900,- eur
Základná mzda (v EUR brutto):
3,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
- Booster - Beluša
- zlievarenský robotník

- miesto výkonu práce Považská Bystrica - práca vhodná pre mužov
- práca na 3 zmeny
- obsluhova strojov, prístrojov a zariadení v zlievarni, zabezpečovať činnosti potrebné k správnemu chodu zlievarne vykonávať pomocné
obslužné činnosti zlievarne

- KOMPLETNÉ ZAUČENIE PO NÁSTUPE
- Nástupný bonus 150 eur rozdelený na 3 časti, po odpracovaní 1. mesiaca dostanete 50,- eur, 2.mesiac odpracovaný 50,- eur,3.mesiac po odpracovaní 50,- eur.

- k základnej mzde 3,-eur/hod.v + 50% var.zložka=4,50 eur + príplatky za sťaženú prácu, príplatky za sob./ned.,za nadčas
qvartálne nárok na dochádzkový bonus 50,-eur po splnení podmienok. Za odpracovaný nadčas v sobotu a v nedeľu okrem príplatkov ešte 25,- eur za zmenu.

- máte zabezpečenú bezplatnú dopravu zo železničnej a autobusobej stanice
- príplatky nad rámec ZP
- dochádzkový bonus
- náborový bonus

- stabilná práca
- práca v medzinárodnom prostredí
- firemné benefity
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálne zručný, môže byť aj absolvent
- ochota pracovať na zmeny
- pravidelná dochádzka
Mám záujem o Voľné miesta pre zlievarenských pracovníkov do Považskej Bystrice. Zaučíme si Vás.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Martinčeková Zuzana
Telefon:
0915 992 821