25 rokov na slovenskom trhu

Práca na leto vo výrobe - aj pre študentov od 18 rokov

Miesto práce:
Miesto výkonu práce je v Poprade
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
700 - 800 EUR/mesiac vrátane príplatkov
Základná mzda (v EUR brutto):
2,76 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Práca vo výrobe - výroba odliatkov

- Práca pri výrobe odliatkov, kontrola dielcov
- 12-hodinové zmeny - 15 dní v mesiaci pracuješ a 15 dní máš voľno
- pre študentov počas leta (vek nad 18 rokov podmienkou)
- aj dlhodobo
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročným postavením na trhu
- príplatky za prácu cez víkendy a nočné zmeny
- zabezpečený spoj na zmeny zo smeru Spišská Nová Ves, Levoča, Kežmarok
- zabezpečené stravovanie - cena obeda 10 centov
- dochádzkový bonus pri odpracovaní všetkých zmien počas mesiaca
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Záujem o prácu vo výrobe
- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci
Mám záujem o Práca na leto vo výrobe - aj pre študentov od 18 rokov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Poprad
Kontaktná osoba:
Melegová Zuzana
Telefon:
0917 965 342