25 rokov na slovenskom trhu

Operátor/ka výroby - Kompletizácia riadiacich systémov automobilov. 13. plat + pravidelné zvyšovanie mzdy.

Miesto práce:
Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie:
v priemere 770 € mesačne
Základná mzda (v EUR brutto):
679,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
- Práca na výrobnej linke pri výrobe komponentov pre posilňovače riadenia,
- Práca je vhodná pre mužov aj ženy,
- 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

- práca na výrobnej linke komponentov pre posilňovače riadenia
- kompletizácia riadiacich systémov
- pravidelné zvyšovanie mzdy,
- dochádzkový bonus 65 €
- 13.ty plat,
- príspevok na dopravu,
- príplatky za nadčasy nad rámec zákona,
- flexi bonus za prácu nadčas (10€, 15€, 20€, 25€),
- mesačný 5% bonus,
- náborový bonus 100€ za odporučenie zamestnanca po skončení skúšobnej doby
- zabezpečené stravovanie na každej zmene
- iné benefity firmy: jazykové kurzy, permanentky (masáže, fittness centrum,plaváreň)
- účasť na spoločenských podujatiach firmy (Deň otvorených dverí, Family Day, Mikulášsky večierok, Vianočný večierok)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek min.18 rokov
- ukončené stredoškolské vzdelanie
- elektrotechnické zameranie výhodou
Mám záujem o Operátor/ka výroby - Kompletizácia riadiacich systémov automobilov. 13. plat + pravidelné zvyšovanie mzdy.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Kupčíková Silvia
Telefon:
0915 776 128