25 rokov na slovenskom trhu

Zaujímavá ponuka brigády pri NMnV, firemná doprava zabezpečená zdarma (montážny pracovník)

Miesto práce:
Kočovce
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
v priemere 4,50€+ príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Pracovník/čka na výrobnej montážnej linke
Práca vhodná aj pre absolventov bez praxe!

- pracovník/čka na výrobnej montážnej linke
- práca vhodná aj pre absolventov bez praxe!
- 3 zmenná alebo 4 zmenná prevádzka (8 hodinové alebo 12 hodinové zmeny)
- možnosť plánovania zmien dohodou - práca počas týždňa, alebo len počas víkendu

Náplň práce: obsluha strojov a zariadení na montážnej linke, skontrolovať výrobky (výroba svetlometov).
- BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená zo smerov :
- Trenčín, Drietoma, Chocholná Velčice, Adamovské Kochanovce, Melčice Lieskové, Ivanovce, Štvrtok, Trenčianske Bohuslavice
- Piešťany, Moravany nad Váhom, Hubina, Ducové, Modrová, Modrovka, Lúka, Hrádok, Hôrka nad Váhom, Nová Ves nad Váhom
- Myjava, Stará Turá, Miškech Dedinka, Lubina, Hrušové, Bzince pod Javorinou, Nové Mesto nad Váhom
- zaujímavé finančné ohodnotenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- min. vek 18 rokov
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
Mám záujem o Zaujímavá ponuka brigády pri NMnV, firemná doprava zabezpečená zdarma (montážny pracovník)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Silvia Kupčíková
Telefon:
0915 776 128