25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme operátorov do strojárenskej firmy v Trnave. Nástup ihneď

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
Ihneď
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda cca 970 € brutto/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
3,27 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Strojárenský pracovník priamo v Trnave. Práca vhodnejšia pre mužov.

- výroba dielov pre automobilový priemysel
- čistenie, kalibrovanie,
- kontrola kvality výrobkov

Práca v 4-zmennej prevádzke (7,5 hod. zmeny).
Stravovanie zabezpečené za zvýhodnenú cenu na všetkých zmenách (R, P, N).

540 eur. brutto základná hrubá mzda + 90 eur dochádzkový bonus + 20 eur príplatok za cestovné + 220€ prémie + príplatky za poobednú, nočnú zmenu a víkendy spolu 160€. Spolu hrubá mzda od 1000€
- zaujímavé platové ohodnotenie (nadštandardné príplatky, bonusy a prémie, 13. a 14. plat)
- práca v stabilnej spoločnosti s dvadsaťročnou pôsobnosťou v Trnave
- kompletné zaškolenie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na 4 zmeny
Mám záujem o Hľadáme operátorov do strojárenskej firmy v Trnave. Nástup ihneď

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Bobek Tomáš
Telefon:
0918 421 963