25 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby priamo v meste Galanta - prax nie je nutná, na prácu Vás zaškolíme

Miesto práce:
Galanta
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
od 870€ do 1370€ brutto podľa praxe a a znalostí
Základná mzda (v EUR brutto):
520,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáme pracovníkov na pozíciu operátor výroby pre taliansku spoločnosť s miestom výkonu práce v Galante.
Doprava nie je zabezpečená, ale poskytujeme príspevok na dopravu až do výšky 60€.

- výroba mikrokomponentov do automobilov
- spravovanie obrábacích strojov
- zabezpečovanie výroby v požadovanom množstve a kvalite
- práca na trvalý pracovný pomer
- postupné zvyšovanie mzdy s rastúcou kvalifikáciou
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- stravné lístky v hodnote 4€ bez zrážky
- odmena za dohľadanie nového zamestnanca do výšky 1 000€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- nevyžaduje sa kvalifikácia - na prácu budete postupne zaškolení (zaškoľovací proces trvá cca mesiac)
- práca je vzhľadom na fyzickú náročnosť vhodná najmä pre mužov
- ochota pracovať na 4 zmeny a cez víkendy
- schopnosť individuálne dochádzať - doprava nie je zabezpečená
Mám záujem o Operátor výroby priamo v meste Galanta - prax nie je nutná, na prácu Vás zaškolíme

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Hercegová Katarína
Telefon:
0908 764 052