25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník obchodnej prevádzky

Miesto práce:
Vajnory
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
4,27€
Základná mzda (v EUR brutto):
4,27 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Baví ťa práca v obchode? Rád komunikuješ s ľuďmi? Poď si zarobiť ako pracovník obchodnej prevádzky za 4,27 €/ h.

Náplň práce:
- blokovanie tovaru
- práca s hotovosťou,
- plynulá obsluha zákazníkov
- dokladanie tovaru
- komunikácia so zákazníkom
- dlhodobá brigáda s možnosťou výberu zmien (ranné, poobedné, medzizmeny)
- príplatok za prácu cez víkend
- stravné lístky v hodnote 3,60€
- výplata vždy do 10. dňa v mesiaci na Vašom účte
- zabezpečíme Vám školenie
- konzultant, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek 18 rokov
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na ktorejkoľvek pošte)
- platný (nie viac ako 2 roky od vydania) zdravotný preukaz (vybavíte u obvodnej lekárky alebo sa nám ozvite a my Vám pomôžeme s vybavením)
- zodpovedný prístup k práci

Zaujala Vás ponuka?
Reagujte na pracovnú ponuku prostredníctvom zaslania Vášho životopisu alebo ma kontaktujte na mailovej adrese: l.cakyova@indexnoslus.sk.
Kontaktný formulár
Mám záujem o Pracovník obchodnej prevádzky

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lucia Čakyová
Telefon:
0908 598 935