25 rokov na slovenskom trhu

Začni svoj štart v hlavnom meste Bratislava ako pracovník v čokoládovni

Miesto práce:
Račianska 44, Bratislava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
800 - 950 €/ brutto + stravné lístky 3,60€
Základná mzda (v EUR brutto):
3,50 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Začni svoj štart v hlavnom meste Slovenska ako pacovník/čka v čokoládovni s ubytovaním.

- odoberanie čokoládových bonbónov a výrobkov
- balenie bonbónov do bonboniér
- kontrola výrobkov na linke
- zásobovanie linky
- práca na rôznych pozíciach a viacerých linkách podľa potreby
- ukladanie krabíc s výrobkami na paletu

- práca na 2 zmeny (ranná, poobedná), 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná) a 4 zmeny (2 dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná)
- pozícia vhodná pre mužov a ženy
- práca v sede a v stoji
- UBYTOVANIE ZDARMA v Bratislave
- gastrolístky v sume 3,60 €
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- pracovné oblečenie a obuv (aj pranie)
- zvýhodnený nákup výrobkov v závodnej predajni
- príplatok za prácu v hluku
- možnosť nadčasov
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrý zdravotný stav (pred nástupom absolvujete lekársku prehliadku hradenú nami)
- Zdravotný (potravinársky) preukaz výhodou (v prípade potreby zabezpečíme)
- manuálna zručnosť
- dôraz na hygienu
Mám záujem o Začni svoj štart v hlavnom meste Bratislava ako pracovník v čokoládovni

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Sodomka Martin
Telefon:
+421918574783