25 rokov na slovenskom trhu

Kontrolór/ka kvality - nástup možný ihneď

Miesto práce:
Prešov
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
650€ +bonus 50 po zaškolení + príplatky + stravné lístky 3,40€
Základná mzda (v EUR brutto):
650,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
kontrola kvality

- vstupná kontrola kvality alebo rozoberanie hotového výrobku v automobilovom priemysle
- vašou náplňou práce bude vykonávanie vstupnej vizuálnej kontroly komponentov, triediace a prebaľovacie práce a zaznamenávanie výsledkov meraní.
- práca je vhodná pre mužov aj ženy
- pracuje sa striedavo v sede aj v stoji
- pracuje sa v 3-zmennej prevádzke
- na prácu Vás zaškolíme
- nie je potrebná predchádzajúca prax - zaškolíme Vás
- stravné lístky za každý odpracovaný deň
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, za prácu cez víkendy a sviatky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- disciplinovanosť a spoľahlivosť
- povinné dodržiavanie všetkých pracovných postupov a bezpečnostných predpisov
- plnenie noriem
- ochota pracovať na 3 zmeny
- dôslednosť
Kontaktný formulár
Mám záujem o Kontrolór/ka kvality - nástup možný ihneď

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Prešov
Kontaktná osoba:
Magdová Petra
Telefon:
0917 851 208