25 rokov na slovenskom trhu

Chcete pracovať iba na 2 zmeny? Voľné pozície pre ženy aj mužov v Martine. Skladanie filtrov, pomocný operátor.

Miesto práce:
Martin
Dátum nástupu:
ihneď, dohodou
Platové ohodnotenie:
500€ v hrubom + 100€ dochádzkový bonus + kvalitatívny bonus+ výrobný bonus
Základná mzda (v EUR brutto):
500,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Operátori výroby na rôznych pozíciách

- miesto výkonu práce Martin
- obsadzujeme viac pracovných pozícii - pomocný operátor VSA, skladanie filtrov do klimatizácii...
- základ 500€ v hrubom + dochádzkový bonus 100,- eur + kvalitatívny bonus + výrobný bonus - bližšie informácie na pracovnom pohovore
- práca na 2 zmeny - od 06:00-14:00 a od 14,00 do 22,00
- dochádzkový bonus 100,- eur + kvalitatívny bonus + výrobný bonus
- práca v prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
- stravné lístky 3,80 eur
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovedné vykonávanie pridelenej práce
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
Mám záujem o Chcete pracovať iba na 2 zmeny? Voľné pozície pre ženy aj mužov v Martine. Skladanie filtrov, pomocný operátor.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Kubíková Michaela
Telefon:
0907 901 714