25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník vo výrobe na trvalý pracovný pomer! Výhodné mzdové ohodnotenie!

Miesto práce:
Priemyselný park Košice - Letisko
Dátum nástupu:
podľa dohody
Platové ohodnotenie:
základná mzda 520 €, priemerná mzda 720€ v hrubom
Základná mzda (v EUR brutto):
520,00 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáte si stabilnú a dobre platenú prácu len cez týždeň? Ste manuálne zručný a hľadáte si dlhodobé zamestnanie na TPP v Košiciach? Máme pre Vás skvelú príležitosť!

Hľadáme zamestnancov na pozíciu Operátor/ka výroby priamo v KOŠICIACH. Pracuje sa PONDELOK- PIATOK.

Táto práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolitých miest a obcí. Príspevok na dopravu podľa počtu km (príspevok je možné využiť na zabezpečenie ubytovania).

Náplňou práce bude poťahovanie automobilových interiérových komponentov a kontrola kvality
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- šikovnosť
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny),
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- príspevok na DOPRAVU až DO 100 € podľa počtu km, ktorý je možné využiť aj na úhradu UBYTOVANIA - pomôžeme Vám nájsť slušné ubytovanie za rozumnú cenu
Mám záujem o Pracovník vo výrobe na trvalý pracovný pomer! Výhodné mzdové ohodnotenie!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Štefková Viktória
Telefon:
0915 746 890