25 rokov na slovenskom trhu

Ľahká práca pre každého. Skladanie káblikov do zostáv. K dispozícii je aj ubytovanie ZADARMO. Veľké Leváre

Miesto práce:
Veľké Leváre
Dátum nástupu:
ihneď po prac. pohovore
Platové ohodnotenie:
3,40€ + dochádzkový bonus 60€+ prémie do výšky 100€
Základná mzda (v EUR brutto):
3,40 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, študent strednej školy
popis pracovnej pozície
- hodinová mzda v skúšobnej dobe 3,40€/hod. + príplatok 0,30€ za poobednú zmenu nad rámec zákona
- po skúšobnej dobe zvýšenie hodinovej mzdy - 3,90€/hod.
- výkonnostný bonus vo výške do 120 €/mesačne
- príplatok 60 €/mesačne ako dochádzkový bonus (100% dochádzka)
- príplatky zo zákona ( sviatky, nočné zmeny...)
- stravné lístky v hodnote 3,60€

- zostavovanie káblových zväzkov (spájanie, tesnenie, osádzanie koncoviek)
+ úkony ako kontrola, meranie, balenie,
- obsluha jednoduchých strojov,

- netreba žiadnu prax - komplexné zaučenie
- pracuje sa na 2 alebo 3 zmeny - ranná 06:00-14:00 /poobedná 14:00-22:00/ nočná 22:00-6:00
- víkendy sú voľné !!!
- miesto výkonu práce: Veľké Leváre
- možnosť stabilnej a dlhodobej práce v príjemnom kolektíve,
- práca v tichom a čistom prostredí,
- po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy,

- zabezpečené ubytovanie, príspevok na ubytovanie až 180€

- zabezpečená doprava zo smerov::
- Malacky-Kostolište-Gajary-M.Leváre-V.Leváre (a späť)
- Kúty-Sekule-M.S.J.-Závod-Veľké Leváre (a späť)
- Šaštín Stráže

z iných smerov môžte využiť PRÍSPEVOK na dochádzanie!
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- ochota naučiť sa jednoduché pracovné úkony
- chuť pracovať
Mám záujem o Ľahká práca pre každého. Skladanie káblikov do zostáv. K dispozícii je aj ubytovanie ZADARMO. Veľké Leváre

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Jánošová Michaela
Telefon:
0915 969 872