25 rokov na slovenskom trhu

Poď pracovať ako mechanik - údržbár v medzinárodnej spoločnosti. Zaujímavá mzda + bonusy a 13.plat.

Miesto práce:
Bánovce nad Bebravou
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
od 4,54 €/brutto/hod. + príplatky (doch. bonus, výkonnostné a mimoriadne odmeny, 13. plat, príspevok na cestovanie)
Základná mzda (v EUR brutto):
4,54 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
udržiavanie strojných zariadení v strojárenskej výrobe

- údržba strojov a zariadení v procesoch vŕtania, frézovania, pílenia, odihlenia, a pod.
- zisťovanie a odstraňovanie chýb elektrotechnických zariadení-preventívne, stredné a bežné opravy,kontroly strojov a zariadení
- oprava a údržba špeciálnych a komunálnych výrobných pomôcok

PODMIENKA: osvedčenie - VYHLÁŠKA §21-§23

Základná mzda 4,54 €/hod + príplatky:

- nočná zmena 1,80 €/hod.
- sobota 25 % z min.mzdy - 0,69 €/hod.
- nedeľa 50 % z min. mzdy - 1,38 €/hod.
- dochádzkový bonus do 40 €
- výkonnostná a mimoriadna odmena, ostatné príplatky podľa kolektívnej zmluvy
- príplatok za sviatok 100 % z priem. zárobku + 100 %
- príspevok na dopravu
- dochádzkový bonus, mimoriadne odmeny, výkonnostné odmeny
- stravovanie v závodnej jedálni
- stravné poukážky aj nad rámec,
- zabezpečenie konzultanta počas trvania pracovného pomeru
- 13. plat
- možnosť zvýšenia kvalifikácie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- osvedčenie práce elektrikára
- zodpovedný prístup k práci
- prax v odbore
Mám záujem o Poď pracovať ako mechanik - údržbár v medzinárodnej spoločnosti. Zaujímavá mzda + bonusy a 13.plat.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Lezová Petra
Telefon:
0918 575 036