25 rokov na slovenskom trhu

Práca na zmluvu v silnej automobilke (operátor výroby). Pri Trnave, ubytovanie zabezpečené. Možnosť týždenného vyplácania záloh.

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
Mesačná mzda v priemere 930 v hrubom+ 13. plat
Základná mzda (v EUR brutto):
747,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Montážny pracovník

- komplexné zaškolenie na pracovnú pozíciu, vystavenie certifikátu,
- skrutkovanie s pneumatickým skrutkovačom, montáž tesnení, osádzanie rôznych komponentov,
- práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná), dobrovoľné nadčasy, nariadené nadčasy vopred ohlásené
Preplatenie cestovného lístka na pohovor.
Komplexné zaučenie na pracovnú pozíciu.
Poskytnutie záloh 100 EUR týždenne pre ľahší začiatok.
Motivačné finančné ohodnotenie (747 € základný plat, prémie do výšky 185€, 60 - 120€ príplatky za prácu v noci), mzdové zvýhodnenie pri práci nadčas, 13-ty plat + rôzne príležitostné odmeny počas roka.
Prvý mesiac ubytovania hradí zamestnávateľ, od druhého mesiaca sa platí 100€
Stravovanie: Hlavné jedlo a polievka na každej zmene. Zamestnanec dopláca len 40 až 90 centov (podľa výberu jedla), pitný režim je zabezpečený celoročne na každej prevádzke.
Istota stabilného zamestnania v TOP spoločnosti, možnosť kariérneho rastu.
Odmena za odporučenie známeho (50 EUR za jeho nástup + 350 priebežne za zotrvanie v pracovnom pomere podľa nároku).
Možnosť získať príspevok za zlepšujúci návrh napr.: za zjednodušenie práce, ušetrenie času, odbúranie/zníženie rizika, odhalenie skrytej poruchy a iné (8-300 EUR za každý "zlepšovák").
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- možnosť vycestovať do Trnavy a bývať na ubytovni,
- ochota pracovať v stoji a v 3-zmennej prevádzke (ranná,poobedná,nočná),
- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav,
Mám záujem o Práca na zmluvu v silnej automobilke (operátor výroby). Pri Trnave, ubytovanie zabezpečené. Možnosť týždenného vyplácania záloh.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Brinza Marek
Telefon:
0917 388 408