25 rokov na slovenskom trhu

Práca pre ženy aj mužov. Operátor pri výrobe meračov vody a plynu. Bezplatná doprava.

Miesto práce:
Stará Turá
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
v priemere 766 € plus príplatky a bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
766,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Výroba meračov vody a plynu.
Práca je vhodná pre ženy aj mužov.
3-zmenná prevádzka
Miesto výkonu práce je Stará Turá

- montážne práce vo výrobe vodomerov a plynomerov (nepracuje sa za výrobným pásom ale na stanovištiach)
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Dôkladné zaškolenie
- Doprava zo smeru Senica, Sobotište, Turá Lúka, Myjava, Poriadie, Rudník, Hrašné, Krajné, Višňové, Hrachovište, Kostolné, Vaďovce, Podolie, Častkovce, Čachtice, Nové Mesto nad Váhom, Lubina, Hrnčiarové, Miškech dedinka, Nová Bošáca, Zemianske Podhradie, Bošáca, Dolné Srnie, Moravské Lieskové, Bzince pod Javorinou, Hrušové
- Dochádzkový bonus 50€
- Náborová odmena 400 €
- Strava vo vlastnej kantíne 0,70 €/jedlo
- 13. plat
- Nočný príplatok 0,83 €/hod.
- Príplatok za prácu v sobotu 0,69 €/hod.
- Príplatok za prácu v nedeľu 1,38 €/hod.
- 25 € odmena za nadčasovú zmenu
- Príspevky do 3-piliera
- Sociálne benefity (príplatky za sviatky nad rámec ZP)
- Vzdelávanie zamestnancov
- Bonus za zotrvanie v pracovnom pomere 200€ + 200€ (po 3 a 6 mesiacoch)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- možnosť pracovať v 3 zmennej prevádzke
Mám záujem o Práca pre ženy aj mužov. Operátor pri výrobe meračov vody a plynu. Bezplatná doprava.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Kupčíková Silvia
Telefon:
0915 776 128