25 rokov na slovenskom trhu

Práca pri ktorej sa mnoho naučíš! Brigáduj v lete a prípadne pokračuj na TPP. Vyrábame súčiastky do výťahov. Doprava zo smeru Galanta je zadarmo.

Miesto práce:
Dunajská Streda
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
4,00€/hod + stravné lístky = za celý mesiac spolu až 700 EUR
Základná mzda (v EUR brutto):
4,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- jednoduchá ručná práca montéra/ / egyszerű kézi szerelőmunka

- ukážeme ti ako na to/ pályakezdő számára is alkalmas munka, betanítjuk
- podieľaj sa na výrobe výťahov či pohyblivých schodov/ ismerd meg, hogy készülnek a liftek és mozgólépcsők
- netreba žiadnu prax, vhodná práca aj pre absolventa/ pályakezdő számára is alkalmas munka
- všetko ťa naučíme / mindenre betanítunk
- stravné lístky/ ebédjegyek minden ledolgozott napra
- doprava je zabezpečená zo smeru : Galanta-Sládkovičovo-Košúty-Čierny Brod-Mostová-Vozokany-Tomášikovo-Jahodná-Dunajský Klátov-Veľké Dvorníky-Dunajská Streda
- az utazás biztosítva van a következő irányból : Galánta-Diószeg-Kosút-Vízkelet-Hiaskürt-Vezekény-Tallós-Eperjes-Dunatőkés-Nagyudvarnok-Dunaszerdahely
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- záujem naučiť sa niečo nové/ érdekeltség valami újat tanulni
- práca vhodnejšia pre mužov / férfiak számára alkalmas munka
Mám záujem o Práca pri ktorej sa mnoho naučíš! Brigáduj v lete a prípadne pokračuj na TPP. Vyrábame súčiastky do výťahov. Doprava zo smeru Galanta je zadarmo.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Pukkaiova Timea
Telefon:
0918 790 674