25 rokov na slovenskom trhu

Mechanik - údržbár (priamo do kmeňového stavu)

Miesto práce:
Dubnica nad Váhom
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
od 640,00€ + pohotovosť 1,80€/hod. + výkonnostný,dochádzkový bonus + príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
640,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- odstraňovanie porúch strojov a zariadení
- vykonávanie pravidelný údržbárskych kontrol zariadení
- vykonávanie preventívnych a prediktívnych prehliadok v zmysle interných predpisov
- sledovanie technického stavu zariadení, zisťovanie a následné odstraňovanie porúch
- manupulácia a starostlivosť o náhradné diely
- vedenie záznamov a zodpovedajúcej dokumentácie

- manipulácia a starostlivosť o náhradné diely
- práca na trvalý pracovný pomer
- nástup rovno do kmeňového stavu
- stravný lístok za každú odpracovanú zmenu v hodnote 3,60€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax na pozícii mechanika = opravy a údržba mechanických strojov a zariadení
- čítanie technickej dokumentácie
- 3 zmenná prevádzka
Kontaktný formulár
Mám záujem o Mechanik - údržbár (priamo do kmeňového stavu)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Lezová Petra
Telefon:
0918 575 036