25 rokov na slovenskom trhu

Doškolovanie pracovníkov v logistike

Na Slovensku sa vďaka optimálnej polohe v rámci Európy v posledných 10 rokoch výrazne zvýšila plocha logistických a skladovacích priestorov a objem skladovaného a expedovaného tovaru.

Úmerne s tým narastá dopyt po pracovníkoch, ktorí majú odborné a praktické vedomosti v rôznych logistických profesiách. Odborné školstvo na Slovensku nestíha plynule dopĺňať tieto požiadavky. Aj preto napomáhame v procese vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie pracovníkov pre logistické činnosti.

Školenie vodičov NZV a VZV

  spolupracujeme s viacerými zmluvnými partnermi po celom Slovensku na získaní oprávnení pre vedenie VZV a NZV

  zabezpečujeme pracovníkom predlžovanie platnosti oprávnení

  realizujeme testujeme spôsobilosti vodičov VZV pre určené druhy skladovacích činností

Zaškoľovanie pracovníkov pre pickingové práce

Nakoľko mnohí naši klienti majú špecifické postupy pri pickingu alebo kittingu tovarov alebo výrobkov, pred nástupom na výkon prác preškoľujeme nových pracovníkov v našom mobilnom školiacom centre.

Na skutočných čiarových kódoch konkrétneho klienta a typoch jeho regálov sa zaškoľujú pracovníci v používaní mobilných terminálov, v orientácii sa v type výrobkov, s použitím skladového SW.

 

Doškoľovanie vodičov kamiónov

Vďaka nárastu logistiky je na Slovensku v súčasnosti nedostatok kvalifikovaných a skúsených vodičov nákladných vozidiel, ktorí okrem oprávnenia na vedenie nákladných vozidiel disponujú aj dostatkom skúseností v jazde s návesom a pod.

Organizujeme doškolovanie vodičov nákladných vozidiel na konkrétne činnosti, v priestoroch školiaceho strediska alebo konkrétnej prevádzky nášho klienta, pod dohľadom inštruktorov autoškoly.

kliknutím na link, sa Vám zobrazí – AKTUÁLNA PONUKA PRÁC V LOGISTIKE

Nevybrali ste si z našich pracovných ponúk?
Záleží nám na vašom názore. Ste spokojní alebo nespokojní, povedzte nám o tom viac.