25 rokov na slovenskom trhu

Skladník-operátor logistiky priamo v NR - Krškany (iba nočné zmeny)

Miesto práce:
Nitra - Krškany
Platové ohodnotenie:
585 € / mesiac + priemerná výška príplatkov a bonusov 150 €
Základná mzda (v EUR brutto):
585,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- práca v logistickej firme v Krškanoch pri Nitre

- práca v sklade iba na nočné zmeny
- manipulačné práce v sklade,
- vykladanie a nakladanie tovaru do kamiónov (v prípade VZV - nie je podmienkou),
- ukladanie prijatého tovaru na príslušné pozície,
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov,
- zodpovednosť za správne prevzatie a výdaj tovaru,
- zisťovanie a nahlasovanie škôd spôsobených pri manipulácii v sklade.
- stravné lístky,
- príémie a príplatky podľa zákonníka práce,
- ďalší bonus na základe skúseností a osobného pohovoru,
- možnosť prejsť do kmeňa ku klientovi v krátkom čase.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- muž schopný vykladať a nakladať kamión,
- prax na VZV (platný VZV preukaz) - výhodou, nie je podmienkou,
- práca vhodná pre mužov.
Mám záujem o Skladník-operátor logistiky priamo v NR - Krškany (iba nočné zmeny)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zlaté Moravce
Kontaktná osoba:
Rumančíková Lucia
Telefon:
0905 203 278