25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník v automobilke v Malackách - možnosť výberu zmien!

Miesto práce:
Malacky
Platové ohodnotenie:
na dohodu 4,20€/h + príplatky podľa Zákonníka práce
Základná mzda (v EUR brutto):
4,20 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády), živnosť
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- 12 hod. zmeny (4 zmenná nepretržitá prevádzka) - stabilné zmeny
- možnosť individuálneho plánovania zmien (vhodne pre študentov,zamestnaných...)
- zmeny: 6:00-18:00 alebo 18:00-6:00
- možnosť výberu zmeny či denná alebo nočná
- možnosť práce na živnosť (5,20 €/hod.)

- triedenie dielov
- odoberanie od strojov
- prekladanie a prebaľovanie dielov
- na všetky práce vás zaškolia, netreba prax - vhodné aj pre absolventov
- práca na dlhodobé a stabilné 12 hod. zmeny
- so zmenami sa vám budme snažiť čo najviac prispôsobiť
- možnosť nadčasov

- dvojtýždenné vyplácanie
- po zapracovaní možný prestup na TPP
- na nočné zmeny stravný lístok
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- vek nad 18 rokov
- práca vhodná pre mužov - fyzicky namáhavá!
Mám záujem o Pracovník v automobilke v Malackách - možnosť výberu zmien!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Klúčikova Jana
Telefon:
0915 969 872