25 rokov na slovenskom trhu

Nastavovač vstrekolisov Sládkovičovo - práca v kmeňovom stave spoločnosti - doprava zabezpečená

Miesto práce:
Sládkovičovo
Platové ohodnotenie:
675€ + odmeny (dochádzkový bonus 50€) a kumulujúce sa príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
675,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáme pracovníkov na pozíciu nastavovač vstrekolisov do kmeňového stavu spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou výrobkov z plastu pre elektrotechnický priemysel.

- nastavenie vstrekolisu podľa aktuálnych požiadaviek výroby
- správna a včasná výmena foriem
- zodpovednosť za kvalitu vyrobených výrobkov
- správne označenie výrobkov
- manipulácia s formami vstrekolisov
- výmena foriem vstrekolisov podľa plánu výroby
- správna evidencia údržby vstrekolisov
- denná evidencia čistenia foriem a nastavenie technických parametrov vstrekolisov
- práca na trvalý prac. pomer v kmeňovom stave spoločnosti
- doprava zdarma zo širokého okolia
- kumulujúce sa príplatky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- úplné stredoškolské vzdelanie (technický smer)
- prax s prácou s výrobnými zariadeniami je výhodou, nie však podmienkou
- základy anglického jazyka
- zodpovedný prístup k práci
Mám záujem o Nastavovač vstrekolisov Sládkovičovo - práca v kmeňovom stave spoločnosti - doprava zabezpečená

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Hercegová Katarína
Telefon:
0908 764 052