25 rokov na slovenskom trhu

Si absolvent a baví ťa práca v sklade? Máš papiere na VZV ale málo skúseností? tak hľadáme práve teba! operátor logistiky v Nitre

Miesto práce:
Nitra - Drážovce (priemyselný park)
Dátum nástupu:
ASAP - podľa objednávky klienta
Platové ohodnotenie:
4,89 € / hod. + priemerná výška príplatkov 150 € / mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
4,89 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Operátor logistiky s VZV - na 1 zmenu

- práca v sklade,

1 zmena
- výstupná kontrola
- príprava malých dielov na expedíciu zákazníkovi
- kontrola správnosti pripravených materiálov
- zakladanie etikiet,
- vychystávanie dielov podľa baliacej inštrukcie
- sem tam práca na VZV

3 zmeny podľa štítkov s inštrukciami zákazníka
- fyzické vychystávanie dielov do vozíkov
- na VZV sa nejazdí ale je potrebné mať platný preukaz VZV
- zabezpečené stravovanie v jedálni / stravné lístky,
- kvartálne pracie poukazy.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- ochota pracovať na zmeny,
- platný preukaz VZV.
Mám záujem o Si absolvent a baví ťa práca v sklade? Máš papiere na VZV ale málo skúseností? tak hľadáme práve teba! operátor logistiky v Nitre

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zlaté Moravce
Kontaktná osoba:
Držík Michal
Telefon:
0918 574 877