25 rokov na slovenskom trhu

Pracuj na zaujímavej pozícií. Vizuálna kontrola a označovanie komponentov + doprava do práce

Miesto práce:
Dr.A.Schweitzera 194, Stará Turá
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
v priemere 766 € mesačne plus príplatky a bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
766,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Kontrola a správne označovanie meradiel overovacími značkami

- Vizuálna kontrola vzhľadu a prevedenia vodomerov
- Vykonanie skúšobných operácií
- Vyhodnotenie v súlade s postupom overenia
- Zodpovednosť za správne označenie meradiel overovacími značkami
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Zaučenie na výkon pracovnej pozície
- Doprava zabezpečená zo smeru Senica, Sobotište, Turá Lúka, Myjava, Poriadie, Rudník, Hrašné, Krajné, Višňové, Hrachovište, Kostolné, Vaďovce, Podolie, Častkovce, Čachtice, Nové Mesto nad Váhom, Lubina, Hrnčiarové, Miškech dedinka, Nová Bošáca, Zemianske Podhradie, Bošáca, Dolné Srnie, Moravské Lieskové, Bzince pod Javorinou, Hrušové
- Dochádzkový bonus 50€
- Náborová odmena 400 €
- Strava vo vlastnej kantíne 0,70 €/jedlo
- 13. plat
- Nočný príplatok 0,83 €/hod.
- Príplatok za prácu v sobotu 0,69 €/hod.
- Príplatok za prácu v nedeľu 1,38 €/hod.
- 25 € odmena za nadčasovú zmenu
- Príspevky do 3-piliera
- Sociálne benefity (príplatky za sviatky nad rámec ZP)
- Vzdelávanie zamestnancov
- Bonus za zotrvanie v pracovnom pomere 200€ + 200€ (po 3 a 6 mesiacoch)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SŠ s maturitou - technické zameranie
- základná znalosť práce s PC
- ochota pracovať na 3 zmeny
- technická zručnosť
- zodpovednosť
Mám záujem o Pracuj na zaujímavej pozícií. Vizuálna kontrola a označovanie komponentov + doprava do práce

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Kupčíková Silvia
Telefon:
0915 776 128