25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme pracovníkov od interného stavu spoločnosti na pozíciu údržbára foriem vstrekolisov

Miesto práce:
Sládkovičovo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
675€ + odmeny (dochádzkový bonus 50€) a kumulujúce sa príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
675,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca na pozícii údržbára foriem vstrekolisov v internom stave spoločnosti. Doprava je zabezpečená zdarma z okolia Galanty, Šale,Nitry a Nových zámkov.

- údržba formy vstrekolisov podľa pokynov priameho nadriadeného v stave zabezpečujúcom efektívnu výrobu
- výmena formy vstrekolisov podľa plánu výroby tak, aby nedošlo k zbytočným prestojom
- manipulácia s formami vsterkolisov
- práca na trvalý prac. pomer v internom stave spoločnosti
- doprava zdarma
- bonusy a kumulujúce sa príplatky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- úplné stredoškolské vzdelanie technického smeru
- základy anglického jazyka
- prax s prácou s výrobnými zariadeniami je výhodou
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
Mám záujem o Hľadáme pracovníkov od interného stavu spoločnosti na pozíciu údržbára foriem vstrekolisov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Hercegová Katarína
Telefon:
0908 764 052