25 rokov na slovenskom trhu

Sortovanie kukurice na 2 mesiace!Kukoricaszortolás 2 hónapra!

Miesto práce:
Dolný Štál
Dátum nástupu:
cca 20.8.2018
Platové ohodnotenie:
od 2,80€/hod. brutto + 0,55€ za každú hodinu + príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
2,80 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- sortovanie/triedenie kukurice / kukorica szortolása, válogatása
- brigáda na cca 1,5-2 mesiace / 1,5-2 hónapos brigád
- sezónna brigáda / brigád munka a szezon alatt
- doprava je zabzpečená zdarma zo smeru : Dunajská Streda-Dolný Štál-Topoľníky-Trhová Hradská /
az utazás ingyenesen biztosított innen : Dunaszerdahely-Alistál-Nyárasd-Vásárút
- stravné lístky / ebédjegyek
- 2 zmenná prevádzka / 2 műszakos munka
- práca v sede / ülő munka
- vhodná práca aj pre dôchodcov, študentov / a munka megfelel nyugdíjasoknak és tanulóknak is
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek od 18 / 18 éves kortól
Mám záujem o Sortovanie kukurice na 2 mesiace!Kukoricaszortolás 2 hónapra!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Pukkaiova Timea
Telefon:
0918 790 674