25 rokov na slovenskom trhu

Operátor špeciálnych strojov

Miesto práce:
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 800€ (podľa skúseností kandidáta) a ostatné finančné benefity spoločnosti
Základná mzda (v EUR brutto):
800,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- operátor špeciálnych strojov

- výroba ozubenia alebo drážkovania na štandardných komponentoch
- nastavovanie pridelených strojov a ich korekcia na základe existujúcich programov a postupov
- odihlovanie ostrých hrán
- používanie meracích nástrojov a zariadení
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- moderné, kultúrne pracovné prostredie
- nadštandardný sociálny program (vianočný bonus-13.plat, dopravné a dochádzkový bonus, stravovanie za 0,88EUR, nápoje na pracovisku, spoločenské akcie, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná poukážka a mnohé ďaľšie)
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- znalosť čítania technických výkresov podmienkou
- všeobecný prehľad v strojárstve
- manuálna zručnosť, ochota vzdelávať sa
- samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva
- ochota pracovať na 2 zmeny (výroba)
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor špeciálnych strojov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
+421917810573