25 rokov na slovenskom trhu

Ponúkame brigádu na december v obchodnom reťazci. Pokladník.

Miesto práce:
Sobrance
Platové ohodnotenie:
4,5€
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
-manipulácia, dohľad a vydávanie výrobkov v obchodnom reťazci v Sobranciach
- práca s registračnou pokladňou
- plnohodnotné školenie na získanie certifikátu zabezpečené zamestnávateľom

- práca na dohodu
- zaujímavý zárobok bez fyzickej námahy
- školenia na získanie certifikátu, ktorý Vám zostane (platnosť 5 rokov)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami podmienkou
- pyrotechnický preukaz - zabezpečíme bezplatné školenie (získate pyrotechnický preukaz platný 5 rokov)
- vek nad 18 rokov
- zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
Mám záujem o Ponúkame brigádu na december v obchodnom reťazci. Pokladník.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Štefková Viktoria
Telefon:
0915 746 890