25 rokov na slovenskom trhu

Montáž spätných zrkadiel a smeroviek s firemnou dopravou z okolia

Miesto práce:
Ul. Podjavorinskej 16
Platové ohodnotenie:
700€ + 50€ dochádzkový bonus + príplatky + nárok na 13. a 14. plat
Základná mzda (v EUR brutto):
700,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Skladanie spätných zrkadiel a smeroviek,
Práca vhodná pre ženy aj mužov,
Práca v 3-zmennej prevádzke,
Doprava zo smeru Trenčín, Vrbové (Piešťany) zabezpečená.

Montáž komponentov využívajúcich sa v automobilovom priemysle,
skladanie vnútorných a vonkajších spätných zrkadiel a smeroviek.
Práca vhodná pre ženy aj mužov.
Práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná).

Doprava zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).
- príjemné a čisté pracovné prostredie
- dochádzkový mesačný bonus 50€
- nárok na 13. a 14. plat
- odmena za doporučenie nového zamestnanca vo výške až 200€
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- stravovanie zabezpečené vo firemnej jedálni alebo nárok na stravné lístky
- doprava zabezpečená firemným autobusom zo smeru Trenčín a Vrbové (Piešťany)

- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- absolventi sú vítaní
Mám záujem o Montáž spätných zrkadiel a smeroviek s firemnou dopravou z okolia

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
0917 810 573