25 rokov na slovenskom trhu

Zásobovač linky - Vodič VZV - priamo v Prešove

Miesto práce:
Okres Prešov
Platové ohodnotenie:
578€+príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
578,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- manipulácia, nakladanie, vykladanie a preprava nákladu

- práca na 3 zmeny
- scanovanie výrobkov pri presune do skladu expedície
- výdaj materiálu do výroby a jeho evidencia
- zásobovanie prideleného úseku
- sledovanie stavu zásob materiálu, balení a iných komponentov na pridelenom úseku
Ochranné pracovné pomôcky zdarma obuv, okuliare, montérky, trička
Možnosť odpracovať nadčasy
Príplatky za každú odpracovanú hodinu na poobednej a nočnej zmene
Práca v automobilovom priemysle s najmodernejšími technológiami
Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax na podobnej pozícii alebo v sklade
- skúsenosti s riadením vysokozdvižného vozíka - VZV skupina D (VZV ručne vedený)
- platný preukaz na riadenie VZV - D, W1, W2
Kontaktný formulár
Mám záujem o Zásobovač linky - Vodič VZV - priamo v Prešove

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Prešov
Kontaktná osoba:
Čuhová Lucia
Telefon:
0917 944 296