25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme skladníkov na zmluvu v Trenčíne, prax a platný preukaz na VZV výhodou, nástup priamo do kmeňa

Miesto práce:
Okres Trenčín
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 3,30 €/hod + 0,50 €/hod za nepretržitú prevádzku, variabilná zložka mzdy + ostatné príplatky, navýšenie mzdy po skúšobnej lehote
Základná mzda (v EUR brutto):
3,30 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
nákladka, výkladka, oblsuha motorových vozíkov

Hľadáme skladníkov do štvorzmennej prevádzky, pracovná doba je nasledovná:
- dva dni od 06:00 do 18:00, dva dni od 18:00 do 06:00 a 4 dni voľno

- obsluha motorových vozíkov
- nákladky a výkladka kamiónov
- uskladňovanie káblových zostáv podľa predpisov
- evidencia a ukladanie materiálu a zásob
- príjem a výdaj materiálu zo skladu
- pravidelná inventúra skladových zásob

PRAX výhodou nie nutnosťou.

MZDA:
- od 3,30 €/hod - spolu s príplatkom za nepretržitú prevádzku a variabilom počas skúšobnej doby možnosť hodinového zárobku cca 4,80 €/hod.
- po skúšobnej dobe úprava mzdy
- príplatok za nepretržitú prevádzku 0,50 €/hod
- variabilný bonus do 30 %
- ostatné príplatky podľa ZP
- letný a zimný finančný bonus
- firemný autobus/príspevok na dopravu
- stravovanie v závodnej kantíne s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- príspevok do tretieho dôchodkového piliera nad rámec zákona (3% z hrubej mzdy)
- odmena za sprostredkovanie zamestnanca
- uvítací balíček pre nových zamestnancov
- nápojové automaty
- firemné akcie (family day, vianočný večierok a pod.)

Nástup priamo do kmeňa spoločnosti, nebudete agentúrny zamestnanec.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SOU s maturitou, prípadne SŠ technického smeru
- prax výhodou
- VZV oprávnenie výhodou ( nie podmienkou)
- bezúhonnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
Mám záujem o Hľadáme skladníkov na zmluvu v Trenčíne, prax a platný preukaz na VZV výhodou, nástup priamo do kmeňa

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jurušová Marta
Telefon:
0917 191 184