25 rokov na slovenskom trhu

Údržbár strojných zariadení - farmaceutický priemysel, ihneď pod kmeňový stav

Platové ohodnotenie:
10 % zo základu bonus, 13. plat + dochádzkový bonus (40 €)
Základná mzda (v EUR brutto):
830,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Údržba, mechanik Hlohovec - farmaceutický priemysel

- vykonávanie údržby a opravy strojných zariadení vo farmaceutickej výrobe
- vykonávanie preventívnej údržby zariadení
- odstraňovanie zistených závad
- operatívne odstraňovanie porúch výrobných zariadení s cieľom minimalizovať prestoje strojov na dosahovania plnenia pracovných úloh
- hlásenie opotrebenia a potreby zabezpečenia náhradných dielov, servisných služieb nadriadenému
- zodpovednosť za formátové diely a náhradné diely pre výrobné linky
- zodpovednosť za správne používanie všetkých zariadení, hlásenie akýchkoľvek závad
- evidencia potreby náhradných dielov,
- spolupráca s tímom údržby, vedúcim strediska a technikom technickej obsluhy výroby
- nadštandardný sociálny program
- príspevok na DDS 3 %, životné poistenie
- 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
- možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- práca vhodná len pre mužov
- odborné vzdelanie (strojárenský alebo elektrotechnický)
- minimálne 2 roky praxe v oblasti výrobných strojov
- znalosť čítania technický výkresov
- základné PC zručnosti
- technické myslenie a záujem o danú oblasť
- samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť
Mám záujem o Údržbár strojných zariadení - farmaceutický priemysel, ihneď pod kmeňový stav

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Kovářová Zuzana
Telefon:
0915 776 129