25 rokov na slovenskom trhu

Vizuálna kontrola výliskov a obsluha lisu - operátor lisu

Miesto práce:
Ul. Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
v priemere 800 € mesačne
Základná mzda (v EUR brutto):
4,30 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti,
Práca v 4-zmennej prevádzke (12-hodinové zmeny),
Vhodná pre ženy aj mužov,
Doprava zo smeru Trenčín je zabezpečená firemným autobusom.

Práca pri lisovacom zariadení, odoberanie vylisovaných komponentov,
vizuálna kontrola výliskov, balenie výliskov.
Práca vhodná pre ženy aj mužov.

Práca v 4-zmennej prevádzke (12-hodinové zmeny):
- ranná zmena od 6:00 do 18:00,
- nočná zmena od 18:00 do 6:00.
- zabezpečené vstupné zaškolenie,
- čisté pracovné prostredie,
- motivačný systém odmeňovania,
- nárok na 13-ty a 14-ty plat,
- dochádzkový mesačný bonus 50€,
- príplatok 0,40€ za prácu v nepretržitej prevádzke
- 100% príplatok za prácu vo sviatok,
- zabezpečená strava v priestoroch firmy za 0,50 €/obed (v prípade nároku na stravné lístky - stravovacia karta)
- odmena vo výške až 200€ za doporučenie nového zamestnanca
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovedný prístup k práci,
- manuálna zručnosť,
- dobrý zrak (kvôli kontrole),
- vhodné pre absolventov,
- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke
- skrátený úväzok: ochota pracovať na rannú aj nočnú zmenu pre zabezpečenie nepretržitej prevádzky (6-hodinové zmeny)
Mám záujem o Vizuálna kontrola výliskov a obsluha lisu - operátor lisu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
0917 810 573