25 rokov na slovenskom trhu

Jednoduchá práca- montovanie komponentov do výťahov- práca na zmeny, 3,55 eur/hod, prémie až do 75 eur

Miesto práce:
Okres Krupina, Okres Veľký Krtíš
Dátum nástupu:
September
Platové ohodnotenie:
základná mzda + zákonné príplatky+možnosť odmeny až do 75 eur
Základná mzda (v EUR brutto):
3,55 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Inzerujúca firma je úspešná medzinárodná strojárenská spoločnosť, ktorá má svoje stabilné miesto aj na slovenskom trhu.
Ide o jednoduchú prácu v stoji - montovanie komponentov do výťahov

- skladanie a montovanie komponentov do výťahov
- práca s uťahovačkou
- vhodné aj pre ženy
- práca na zmeny
- doprava zabezpečená zo smeru Veľký Krtíš
- odmeny do 75 eur
- zákonné príplatky za prácu nadčas, sobotu, nedeľu, nočné príplatky
- stravovanie priamo vo firme
- bohatý sociálny program pre zamestnancov a ich rodiny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
-ochota pracovať na zmeny
Mám záujem o Jednoduchá práca- montovanie komponentov do výťahov- práca na zmeny, 3,55 eur/hod, prémie až do 75 eur

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zlaté Moravce
Kontaktná osoba:
Nagy Marek
Telefon:
0918 574 753