25 rokov na slovenskom trhu

Výrobný pracovník Hlohovec - farmaceutický priemysel, ihneď pod kmeňový stav

Miesto práce:
Okres Hlohovec
Dátum nástupu:
január 2019
Platové ohodnotenie:
10 % zo základu bonus, 13. plat + dochádzkový bonus (50 €)
Základná mzda (v EUR brutto):
650,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Výrobný pracovník Hlohovec - farmaceutický priemysel

- výroba farmaceutických prípravkov
- evidencia záznamov šarže pre výrobnú dokumentáciu
- hlásenie odchýlok od predpísanej kvality
- dodržiavanie pracovných operačných postupov, efektívna a kvalitná výroba
- dezinfikovanie výrobných zariadení a výrobných priestorov
- používanie predpísaných ochranných pracovných pomôcok, dodržiavanie zásad BOZP
- vykonávanie prac. činností podľa pokynov nadriadeného
- zúčastnovanie sa školení SVP a EBMS
- dodržiavať zásady
- nadštandardný sociálny program
- príspevok na DDS 3 %, životné poistenie
- 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
- možnosť odborného rastu v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príplatky nad rámec zákona
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vhodné pre mužov i ženy
- stredná škola - farmaceutická, chemická, potravinárska VÝHODOU
- prax vo farmaceutickej výroby VÝHODOU
- základné znalosti práce s PC
- Ochota ďalšieho vzdelávania
- možný kariérny rast
- práca na 3 zmeny
Mám záujem o Výrobný pracovník Hlohovec - farmaceutický priemysel, ihneď pod kmeňový stav

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Kovářová Zuzana
Telefon:
0915 776 129