25 rokov na slovenskom trhu

Jednoduchá skladová práca na 2 zmeny - pracovník paletservisu - priamo do kmeňa spoločnosti

Miesto práce:
Okres Senec
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
550€ brutto/mesiac + ďalšie zložky mzdy, príplatky - mesačná mzda 850€ brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
550,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Jednoduchá skladová práca na 2 zmeny - pracovník paletservisu

- preberanie a vydávanie prázdnych paliet
- triedenie paliet, starostlivosť o poriadok na pracovisku
- vedenie evidencie paliet
- práca na expedícii, obaľovanie paliet, nakládka a vykládka
- práca v dvojzmennej prevádzke (06:00-14:00, 14:00-22:00)
- nástup priamo do kmeňa
- práca na 2 zmeny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota a chuť pracovať
- spoľahlivosť
Mám záujem o Jednoduchá skladová práca na 2 zmeny - pracovník paletservisu - priamo do kmeňa spoločnosti

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Senec
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Telefon:
0917 745 919