25 rokov na slovenskom trhu

Nástupná mzda cca 1050 €/mes. + 13. a 14. plat. Výroba sirupov a sušenie škrobu

Miesto práce:
Boleráz
Platové ohodnotenie:
Základ 900€ - s príplatkami od 1050 € + 13. a 14. plat
Základná mzda (v EUR brutto):
900,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Operátor sušiarne a výroba sirupov,
4-zmenná prevádzka, (8-hodinové zmeny)
Od 1050 €/mesiac.

výroba sirupov alebo samostatná práca v sušiarni škrobu,
zodpovednosť za proces sušenia,
samostatná práca - zasahovanie do procesu - napr. pri zmene teploty, vlhkosti, tlaku, PH,
odoberanie vzoriek a podla výsledkov upravenie parametrov ďalšieho procesu,
4-zmenná prevádzka, (8-hodinové zmeny), R,R,P,P,N,N,V,V,
Stabilná práca (nie automobilový priemysel),
Nástup do kmeňového stavu spoločnosti,
Dobré platové ohodnotenie,
Postupné zvyšovanie mzdy,
13. a 14. plat,
Príspevok na dopravu do práce,
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
hľadáme šikovných ľudí ochotných a schopných učiť sa,
zodpovedný prístup a schopnosť samostatne pracovať,
základná znalosť práce s PC,
aspoň minimálna znalosť Anglického jazyka,
výhodou sú oprávnenia pre prácu s tlakovými nádobami, plynovými zariadeniami, zdvíhacími zariadeniami, VZV,
práca je vhodná pre mužov.
Mám záujem o Nástupná mzda cca 1050 €/mes. + 13. a 14. plat. Výroba sirupov a sušenie škrobu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Čechovič Peter
Telefon:
0915 992 823