25 rokov na slovenskom trhu

Manažér kvality

Miesto práce:
Okres Čadca
Dátum nástupu:
1.3.2013
Platové ohodnotenie:
1800
Základná mzda (v EUR brutto):
1 800,00 €
Požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
riadenie kvality

Funkcia je priamo podriadená riaditeľovi spoločnosti a zodpovedá za:
- sústavné preverovanie a vylepšovanie pracovného procesu s cieľom minimalizácie nákladov na nekvalitnú výrobu a znižovanie rizika v záujme spokojnosti zákazníka
- zavádzanie a udržiavanie procesov potrebných pre systém manažérstva kvality
- sledovanie požiadaviek ISO a TS noriem
- sledovanie výkonnosti a práce zamestnancov kvality
- sledovanie vplyvov pôsobiacich na kvalitu
- riadenie interných a externých nápravných a preventívnych opatrení
- komunikácia zo zákazníkmi
- sledovanie, vyhodnocovanie a účasť na interných a externých auditoch
- sledovanie a vyhodnocovanie štatistických metód MSA a SPC
- vypracovávanie dokumentácie oddelenia kvality
- koordinovanie a kontrolovanie práce na nových projektoch
- kontrola dosiahnutých výsledkov a ich porovnávanie so stanovenými cieľmi
- vybavovanie interných reklamácií
- podieľa sa na zvyšovaní kvalifikácie pracovníkov kvality
- plní podmienky vyplývajúce z noriem ISO a ISO/TS
- minimalizuje enviromentálne vplyvy na ŽP
- kontroluje stav a čistotu na pracoviskách
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Úspešný kandidát má minimálne 2 ročnú prax v oblasti riadenia výrobných procesov a kontroly kvality. Spĺňa odborné požiadavky v oblasti FMEA, SPC, PPAP a APQP. Zároveň má skúsenosti ako interný audítor. Počítačové znalosti MS Office a pokročilá úroveň anglického jazyka, sú nevyhnutnou podmienkou vykonávanie tejto pozície.
Kontaktný formulár
Mám záujem o Manažér kvality

Kontaktná osoba:
Šimová Jana
Telefon:
0915 815 720