25 rokov na slovenskom trhu

Poď pracovať do nových skladových priestorov ako skladník s VZV na 1 zmenu!!!

Miesto práce:
Kostolné Kračany
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
4,70
Základná mzda (v EUR brutto):
4,70 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca v novom logistickom sklade na vysokozdvižnom vozíku a retraku
Práca na 1 zmenu - pondelok - piatok 08:00 - 17:00 + sobota ( možnosť nadčasov)

Príprava tovaru s VZV podľa zadanej objednávky, vyskladnenie nadrozmerného tovaru z regálov, nakládka do kamióna, vykládka tovaru z kamióna a zakladanie tovaru do regálov podľa normy a štandardov - všetko za pomoci VZV
Nutná prax s prácou na VZV
Prax s retrakom výhodou
Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobým predpokladom na prácu
Práca IBA NA JEDNU ZMENU ( nočné zmeny sa nepracujú)
Stravné lístky bez zrážky
Vyplácané dochádzkové a výkonnostné bonusy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Skúsenosti s prácou na VZV
Prax s retrakom výhodou nie podmienkou
Nutná vlastná doprava ( do areálu nepremáva pravidelná linka)
Mám záujem o Poď pracovať do nových skladových priestorov ako skladník s VZV na 1 zmenu!!!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Gálová Lucia