25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník do stolárskej výroby - lakovač. Práca na jednu zmenu. Víkendy voľné.

Miesto práce:
Okres Malacky
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
od 830€ do 1020€ (Základná hodinová mzda od 3,75€/hod do 4,66€/hod, k tomu prémie do 30%, príplatky)
Základná mzda (v EUR brutto):
3,75 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Výroba bezpečnostných dverí.

• prípravu dverí, zárubní a komponentov pred lakovaním: čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie.
• miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na dvere, zárubne a komponenty alebo ich časti
• odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi
• určenú prácu na jednotlivých pozíciách vo výrobnom procese podľa technologických a pracovných postupov pod vedením priameho nadriadeného a dodržiava zásady BOZP a OPP
• záznam údajov o vykonaných úkonoch do výrobného príkazu a do výkazu práce
• preventívnu údržbu na pridelených strojoch a zariadeniach podľa inštrukcií
• a aktívne sa podieľa sa na zlepšovaní výrobného procesu a poukazuje na možné zdroje plytvania
• a riadi sa pracovnými a technologickými postupmi
• ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného súvisiace s dohodnutým druhom práce.
- práca na jednu zmenu!
- víkendy voľné
- školenia
- kariérny rast
- osobnostný rast
- príspevok na DDP
- príspevok na dovolenku, vianočný príspevok
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická zdatnosť (manuálna práca)
- zmysel pre detail
- tímová práca
- osobný rozvoj
- 5S na zaistenie bezpečného a organizovaného pracoviska
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a precíznosť
Mám záujem o Pracovník do stolárskej výroby - lakovač. Práca na jednu zmenu. Víkendy voľné.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Králová Zuzana
Telefon:
0905 536 550