25 rokov na slovenskom trhu

Dispečer dopravy

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
1.4.2019 alebo dohodou
Platové ohodnotenie:
1080 + príplatky podľa zákona
Základná mzda (v EUR brutto):
1 080,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Na centrálny dispečing logistického centra v okolí Nového Mesta nad Váhom hľadáme kolegov, ich pracovnou náplňou bude najmä:
- podpora logistických procesov v krajinách strednej Európy
- zabezpečenie bezchybného chodu distribúcie, operatívne riešenie a evidencia vzniknutých udalostí v súlade s legislatívou, internými predpismi a požiadavkami klienta.

Vidíš svoju budúcnosť vo svete logistiky/dopravy, máš analytické a logické myslenie a chceš uplatniť a rozšíriť svoje vedomosti? Ponúkame ti prácu v okolí Nového Mesta n/Váhom.

Tvojou náplňou práce bude:
- koordinácia a plánovanie procesov skladovania a distribúcie
- spolupráca s dodávateľmi
- dohľad nad celým procesom riešenia reklamácií, operatívne riešenie vzniknutých zmien

Práca je v dvoj-zmenovom režime od 8:00 do 22:00
- práca v kmneňovom stave firmy
- práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrá znalosť MS Excel
- do procesov logistiky a logistických programov ťa zaškolíme
- práca vhodná aj pre absolventov odboru dispečer dopravy / disponent
- technické myslenie
- výhodou práca s databázami
Kontaktný formulár
Mám záujem o Dispečer dopravy

Kontaktná osoba:
Jana Šimová
Telefon:
0915 815 720